Booking: 507 538 584, info@partydjs.pl

Nasza Oferta

Jesteśmy ludźmi z pasją którzy czerpią z każdej imprezy maksimum przyjemności, Każda impreza napędza nas aby dążyć do perfekcji. Do perfekcji zdecydowanie przybliża Nas wysokiej jakości nagłośnienie znanych czołowych marek jakimi zdecydowanie są: JBL, CROWN, EAW, ALTO i inne. Krystaliczny, dynamiczny i perfekcyjnie selektywny dźwięk którego nie zaznasz u innej ekipy! Kolejną zaletą to oświetlenie które zapewni niesamowite SHOW! Lasery dużej mocy i o różnych kolorach, duża ilość oświetlenia LED, ruchome głowy dużej mocy, skanery, zmieniacze kolorów, a to wszystko po to aby ten konkretny dzień był wyjątkowy i niezwykły! Zapewnimy taniec kolorów i efektów który na długo pozostanie w pamięci, aż do następnej imprezy z NAMI!

Nie zapominajmy o DJu który zadba o oprawę muzyczną na najwyższym poziomie! Setki płyt CD oraz pokaźna baza na dysku będzie Państwa rozkręcać aż do godzin rannych! Podążanie za techniką dało nam możliwość posiadania dosłownie każdego utworu w dowolnej chwili, szybkie przeszukiwanie bazy utworów jednocześnie grając profesjonalnie na markowej konsoli DENON! Nie gramy tylko staroci! Jesteśmy otwarci na różną muzykę mocno dbając o to aby być cały czas na TOPIE!! Muzyka od lat 60 do DZIŚ!! Nikt nie posiada tak szerokiej bazy utworów jak MY!! PONAD 100000 NAJRÓŻNIEJSZYCH UTWORÓW!!
Nie obce są nam żadne gatunki muzyki! Gramy imprezy weselne, poprawiny, festyny, w klubach, urodziny, rocznice, studniówki, sylwestry, karnawały, komersy i inne eventy plenerowe czy klubowe!

U NAS NIGDY NIE KOŃCZYMY IMPREZ WCZEŚNIE!! ;)

6000W czystej i nie zmyślonej mocy pozwala nam nagłaśniać też niewielkie imprezy plenerowe, różne otwarcia, festyny, pokazy, akcje charytatywne, oraz zapewniamy oprawę muzyczną.

Jesteśmy profesjonalistami i nie tolerujemy budżetowego sprzętu. Każda impreza to kolejna możliwość inwestycji w nie tani sprzęt. Wszystko po to aby każde powieżone nam zadanie przebiegało bez problemów technicznych zachowując wysoką jakość naszych usług!

Szybko czasem nie znaczy wcale dobrze!! Zawsze staramy przybyć na miejsce jak najwcześniej! Na spokojnie planujemy nagłośnienie w zależności od sali i terenu biorąc też pod uwagę gości. Oświetlenie rozstawiamy punktowo w różnych miejscach jeśli tylko jest taka możliwość w celu zapewnienia show! Rozmieszczamy odpowiednio zasilanie testując wszystko wcześniej. Zawsze bierzemy coś więcej w razie potrzeby.

Lubimy sprecyzowane wymagania organizatora, dobór utworów ulubionych, ew. utworów które mają być odtworzone w kolejności. Prosimy dzwonić pytać, ustalać im więcej wiemy tym lepiej wpiszemy się w Państwa wymagania czy też wyobrażenia.

Wymagania techniczne

W przypadku imprez na salach wymagamy:

-Minimum jednego stabilnego przyłącza sieciowego 230V/16A.
-Dodatkowego stolika, krzeseł.
-Jednej osoby do pomocy przy rozładunku/załadunku sprzętu i jego rozstawienia.
(-W zależności od wielkości imprezy i rodzaju - OCHRONA)


W przypadku imprez w plenerze:

-Minimum dwóch stabilnych przyłącz sieci 230V/16-25A.
-Dodatkowego stolika, krzeseł.
-Dwóch osob do pomocy przy rozładunku/załadunku sprzętu i jego rozstawienia.
-Jeżeli nagłośnienie jest daleko od miejsca zasilania dostarczenie odpowiednich przedłużaczy* lub poinformowanie o braku możliwości załatwienia.
-Jeżeli impreza odbywa się pod 'Gołym Niebem' dostarczenie dostarczenie minimum jednego zadaszenia* minimum 3x3m lub poinformowanie o braku możliwości załatwienia.
-OCHRONA!* (mogą być osoby wyznaczone niekoniecznie firma)

*przedłużacze minimum 16A jeżeli mają nie zostać spalone w przypadku pełnego nagłośnienia ;)
*uszkodzenia sprzętu w przypadku nie zapewnienia odpowiednich warunków w szczególności ochrony pokrywa ORGANIZATOR w trybie natychmiastowym!.


Ceny

Nasze ceny mocno 'pływają' w zależności od wymagań klienta, charakteru imprezy, sezonu, wielkości obiektów. Lubię obejżeć wcześniej obsługiwany obiekt aby wiedzieć jak się przygotować. Na podstawie potrzeb określam koszt usługi aby później nie było niepotrzebnych nieporozumień.

Dany termin należy rezerwować minimum tydzień przed!
Terminy rezerwowane z mocnym wyprzedzeniem wymagają zaliczki (przez aukcję allegro lub przelew).
W przypadku odwołania imprezy zaliczka przepada.

NIE JESTEŚMY DRODZY!! IMPREZY JUŻ OD 400ZŁ!!!

WSPÓŁPRACUJ Z NAMI CZĘŚCIEJ! OTRZYMASZ NIŻSZE CENY!!!

PAMIĘTAJ ŻE TANIEJ NIE ZNACZY LEPIEJ!!! CZY WARTO RYZYKOWAĆ???

Jesteśmy legalni!

MixCloud